Додайте товари до списку бажань
0

Книги Tahereh Mafi англійською мовою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ірано-американська письменниця Тахіра Мафі прославилася своїм антиутопічним циклом книг англійською мовою «Руйни мене», який побачив світ у 2011 році. За стільки короткий час книги Тахіра Мафі стали бестселерами і миттєво розкуповувалися в книгарнях. Жанр антиутопії, у якому написані романи цієї серії, зацікавив читачів гострими темами проблем у суспільстві та її занепадом, тоталітарним укладом, дегуманізамом і жорстокістю стосовно особливим людям. Читаючи книгу в оригіналі Тахіри Мафі, Ви не раз зупинятиметеся і замислюватиметеся про масштабні проблеми та напругу в суспільстві, яке панує в наш час.

Після вдалого дебюту, письменниця продовжила видавати книги англійською мовою в жанрі фентезі, який смакує дорослим і підліткам.

Кожен наступний фантастичний роман Тахіри Мафі англійською, це не тільки цікава гостросюжетна розповідь, а ще й привід задуматися про своє життя і змінити погляди на багато речей. Читаючи книгу Tahereh Mafi, Ви точно витягнете для себе багато інформації для роздумів і не зможете закрити книгу, не дочитавши її до кінця.

Широкий вибір книг автора Тахіра Мафі

Англомовна письменниця Тахіра Мафі, хоч і нещодавно почала писати книги, припала до вподоби великій кількості людей. Можливо, це стало чудовим стимулом творити далі і доносити свою творчість до мас. На рахунку Tahereh Mafi поки що не так багато книг, але кожна з них чіпляє до глибини душі.

Основна праця Тахіра Мафи - це серія книг англійською мовою під назвою «Руйни мене», які необхідно читати в конкретній послідовності:

  1. «Зруйнуй мене»;
  2. «Розгадай мене»;
  3. «Запали мене»;
  4. «Відроди мене»;
  5. «Подолай мене»;
  6. «Уяви мене».

Так само, не менш цікавими є такі книги англійською Тахіри Мафи: «Ітакдалія», «Чаролес», «Безодня між нами».

Весь асортимент книг Тахіри Мафи в оригіналі представлений у магазині іноземної літератури Yabooks. Тут Ви знайдете докладний опис кожного роману, виберете той, сюжет якого Вас підкорив найбільше, а також зможете звернутися за допомогою до наших консультантів.

У книгарні Yabooks є можливість замовити книги Tahereh Mafi без перекладу як поштучно, так і купити серію книг Тахіри Мафи англійською мовою.

Чому оригінал книги кращий за переклад?

Письменниці Tahereh Mafi вдалося максимально точно та близько передати читачеві біль, жорстокість, страх, розпач, які переживають головні герої. Перейнятися всіма емоціями в книзі вийде лише тим, хто читає роман в оригіналі англійською мовою. Будь-яка книга в оригіналі — це прямий зв'язок із автором, спілкування з ним без посередників-перекладачів.

Приємним бонусом, читаючи книгу без перекладу, буде поповнення словникового запасу та покращення рівня іноземної мови. Купити найкращі книги в оригіналі Ви зможете у книгарні «Yabooks».

Купити книги Tahereh Mafi англійською в Україні

Книги Тахиры Мафы англійською мовою за низькою Ви зможете купити в інтернет-магазині книг Yabooks. Купити книги Тахіри Мафи в оригіналі вигідно в Україні зможе будь-хто з бажаючих, адже доставка книг можлива по всій Україні. Найкращий вибір іноземної літератури за низькою ціною, світові бестселери від провідних письменників сучасності та можливість купити книгу Тахіри Мафи в оригіналі — все це про книгарню Yabooks. Замовити книгу англійською Tahereh Mafi недорого в Україні можна в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Житомир, Умань, Кременчук, Кропивницький, Бровари, Вінницю, Ірпінь , Білу Церкву, Запоріжжя, Кривий Ріг, Суми, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Бердянськ, Мелітополь, Херсон, Кременчук та інші населені пункти України.

Вгору