Додайте товари до списку бажань
0

Книжки французькою мовою

Книги французькою мовою - найкращий вибір

Чи зустрічали Ви мову ніжнішу і милозвучнішу, ніж французька? Відомі класики писали свої твори французькою мовою, передаючи його всю глибину почуттів, пристрасті і любові. Згадайте твори Олександра Дюми, Антуана де Сент-Екзюпері, Віктора Марі Ґюґо, Жюль Верна, Онере де Бальзака, Вольтера. Всі геніальні твори цих письменників були відображені на паперовому аркуші французькою мовою. А скільки геніальних книг французькою пишуться і в наші дні. Серед популярних письменників французьких книг Ви зустрінете такі імена як Амелі Нотомб, Марк Дюген, Фред Варгас, Ганна Гавальда, Лейла Слімані та інші.

Не меншою популярністю користується і іноземна література, перекладена французькою мовою. Багато творів, написаних зарубіжними письменниками активно перекладають французькою, адже цією мовою говорить велика кількість населення. Крім цього, французькі слова дуже тонко передають емоції та настрій книги, дозволяють підтягнути рівень знання іноземної мови.

Книги відомих письменників сучасності мають французький переклад. Серед книг французькою мовою в перекладі Ви зможете зустрітися імена таких письменників, як Маргарет Роджерсон, Дженніфер Арментроут, Сара Маас, Вікторія Авеярд, Керрі Маніскалко, Саманта Шеннон, Тейлор Дженкінс Рейд, Колін Гувер та багато інших. У магазині іноземної літератури «Yabooks» Ви зможете познайомитися з найкращими іноземними письменниками та вибрати книгу французькою мовою, яка не залишить Вас байдужими.

Іноземна література: переваги

Уявіть, як добре читати книгу словами першоджерела! Коли у речення не втручався перекладач та не замінював слова синонімами, які можуть змінити посилання автора. Відчути те, що хотів передати автор словами в іноземному твір найкраще мовою оригіналу. Особливо це стосується французьких книг, де кожне слово — це витвір мистецтва.

Так само, книги французькою допомагають покращити знання мови, вивчити нові слова та звороти, а разом з цим заглибитися в приголомшливий світ літератури. Що може бути кращим за читання цікавого та захоплюючого твору з одночасним вивченням іноземної мови?

Кому підійде читати книги французькою?

Якщо Ви закохані в ніжну французьку мову, Вам неодмінно варто прочитати якомога більше книг французькою. Кожна розповідь, роман, детектив, написаний французькою, подарує Вам різні емоції, але точно не залишить байдужим. Які красиві слова та фрази Ви можете зустріти на аркушах французької книги, а які емоції Ви відчуватимете, коли книга підійде до кінця!

Французька мова чудово підходить і для перекладу літератури іноземних авторів. Велика кількість красивих фраз і виразів якнайточніше передадуть не тільки ідею твору, а й почуття кожного героя.

Усім, хто хоче вивчити французьку мову або підвищити свій рівень володіння мовою, обов'язково потрібно читати якнайбільше французької літератури.

Книгарня французької літератури

Зайшовши до книгарні, дуже важко на прилавках відшукати книги іноземною мовою, а тим паче цікаву літературу французькою. Магазин книг Yabooks пропонує нашим читачам величезний вибір французьких книг від найкращих письменників із Франції, а також літературу французькою мовою в перекладі. Від книг французькою, представлених у нашому магазині іноземної літератури Ви точно не будете розчаровані, адже в нашому асортименті лише найкращі твори на будь-який смак та будь-якого жанру.

Купити книги французькою мовою з доставкою по Україні

Купити книгу французькою недорого в Україні зможе будь-хто охочий у книгарні «Yabooks». Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором французької літератури під Ваші запити. Ознайомитись з усіма книгами французькою Ви зможете на сайті нашого магазину Yabooks.com.ua. Тут Ви можете також замовити книгу французькою за вигідною ціною з доставкою по Україні: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Кривий Ріг, Павлоград, Енергодар, Нікополь, Херосон, Миколаїв, Кременчук, Бердянськ, Мелітополь, Суми, Чернігів, Умань, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Буча, Хмельницький, Вінниця, Кропивницький, Житомир, Івано-Франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк та інші міста України.

Вгору