Додайте товари до списку бажань
0

Книги Jennifer L. Armentrout англійською мовою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Американська письменниця Дженніфер Л. Арментраут має у своїй колекції випущених творів безліч романів для підлітків. Пише Jennifer L. Armentrout книги англійською мовою у жанрі фентезі, що неодмінно користується приголомшливим попитом та успіхом серед підлітків. Не думайте, що книги англійською Дженніфер Л. Арментраут сподобаються лише тінейджерам, вони відмінно читаються і сприймаються, так само, дорослою аудиторією, яка любить фантастичний світ, вигаданих персонажів і тему кохання. На рахунку письменниці Jennifer L. Armentrout окремі романи, трилогії та цілі серії книг англійською, кожна з яких включають понад 5 книг.

На рахунку американської письменниці Jennifer L. Armentrout та бестселери, найзнаменитішими з яких є романи із серії «Lux» («Лакс»). Ця серія книг розповідає про звичайну міську дівчину, яка закохується в інопланетну істоту.

Книги Арментраут в оригіналі хоч і мають загальний жанр — фентезі, проте відрізняються між собою місцем подій, що розгортаються. Тобто, деякі романи письменниці можна віднести до низького фентезі, в яких події відбуваються в нашому світі і мають лише фантастичних героїв, а деякі романи відносять до високого, де вся історія розгортається в цілком вигаданому світі фантастики. До останнього варіанту чудово підходить серія книг Jennifer L. Armentrout «З крові та попелу».

Цікавим фактом є й те, що Дженніфер Л. Арментраут частину своїх книг випускала під псевдонімом Дженніфер Лінн. Під цим ім'ям можна також знайти широкий вибір захоплюючих книг, зібраних в окремі серії.

В якому порядку читати?

Якщо Ви зацікавилися творчістю письменниці та хочете познайомитися ближче з романами Дженніфер Л. Арментраут англійською, необхідно витримувати порядок книг у кожній серії.

Серія книг в оригіналі Дженніфер Л. Арментраут «Кров і попіл» читається в такому порядку:

 1. «З крові та попелу»;
 2. «Королівство плоті та вогню»;
 3. «Корона із золотих кісток».

Серія книг англійською мовою Jennifer L. Armentrout «Лакс» вимагає такої послідовності:

 1. "Обсидіан";
 2. "Онікс";
 3. "Опал";
 4. «Відлік»;
 5. "Відступник".

Серія книг американської письменниці Дж. Арментраут "Ковенант" читається так:

 1. «Напівкровка»;
 2. «Чистокровний»;
 3. "Божество";
 4. "Аполліон";
 5. «Вартовий».

Книги Дженніфер Л. Арментраут в оригіналі із серії «Чекаю на тебе» потрібно читати в такій по черговості:

 1. «Чекаю на тебе»;
 2. «Будь зі мною»;
 3. «Залишися зі мною»;
 4. «Закохайся в мене»;
 5. "Назавжди з тобою";
 6. "Внутрішній вогонь".

Романи Jennifer L. Armentrout без перекладу із серії «Титан» читаються в такій послідовності:

 1. «Повернення»;
 2. "Сила";
 3. "Боротьба".

Ми розглянули з Вами найпопулярніші цикли книг англійською мовою письменниці Дженніфер Л. Арментраут. Якщо Ви зацікавилися книгами, які не входять до серії, то конкретної послідовності читання вони не вимагають. А великий вибір книг в оригіналі Дженніфер Л. Арментраут Ви знайдете в інтернет-магазині «Yabooks».

Книги Jennifer L. Armentrout: переклад чи оригінал?

Якщо знання Вашої англійської дозволяють читати книги в оригіналі, то навіть не думайте купувати переклад. Ніхто не передасть найкраще ідею та почуття словами, як сам автор книги. Саме тому оригінал твору завжди перевершує переклад. Якщо Ви хочете познайомитися з романами Jennifer L. Armentrout в оригіналі, Вам неодмінно варто заглянути до нашої книгарні Yabooks.

Купити художню літературу Jennifer L. Armentrout в Україні

Приголомшливий асортимент книг англійською Дженніфер Л. Арментраут в Україні представлений у книгарні «Yabooks». Тут Ви зможете придбати художню літературу англійською мовою письменниці Jennifer L. Armentrout та насолодитися чарівним світом її героїв. Фентезі, яке переплітається з любов'ю, чекатиме на вас на сторінках романів Дж. Арментраут.

Найкраща ціна та широкий вибір книг Дженніфер Л. Арментраут англійською

Найвигідніші ціни на книги в оригіналі Дж. Арментраут Ви знайдете в книгарні «Yabooks». У нас представлений широкий асортимент книг Дженніфер Л. Арментраут англійською мовою. У книжковому магазині іноземної літератури Yabooks Ви можете купити книгу Арментраут в оригіналі за низькою ціною з доставкою Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтаву, Павлоград, Кам'янське, Миколаїв, Чернігів, Мелітополь, Кременчук, Нікополь, Херсон, Бердянськ, Чернівці, Вінницю, Бровари, Черкаси, Умань, Житомир, Ірпінь, Білу Церкву, Суми, Хмельницький, Луцьк, Житомир, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

Вгору