Додайте товари до списку бажань
0

Книги J.K. Rowling англійською мовою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Напевно, немає у світі людини, яка не чула б про Джоан Роулінг — відомої британської письменниці, з-під пера якої вийшла серія книг про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. Книги про Гаррі Поттера і світ чарівництва і магії Хогвартс, принесли письменниці всесвітню славу, кілька премій і нагород, а також стали книгами, що найбільше продаються за всю історію. Цікавим фактом є те, що книги Джоан Роулінг англійською мовою були екранізовані і вона особисто входила до режисерського складу та затверджена сценарій.

Книги англійською Джоан Роулінг принесли автору неймовірну славу і дозволили зробити їй мультимільйонний капітал і стати одним із найвпливовіших людей у Великій Британії. Невже Вам було б не цікаво познайомитись із творами такої найвищої письменниці сучасності? Найкращий асортимент книг J.K. Rowling англійською мовою представлений у магазині книг «Yabooks», серед яких Ви точно знайдете захоплюючий та цікавий роман.

Чому краще читати у оригіналі?

Книги в оригіналі - це особливий вид задоволення, який Ви можете отримати до того, як твори почали перекладатися та випускатися різними мовами. Читаючи оригінальну книгу, Вам не потрібно чекати на переклад, який займає дуже багато часу. Ви одними з перших можете ознайомитися з історією роману та його продовженням.

Читання мовою оригіналу - це прямий зв'язок з автором, де Ви порожниною поринаєте в ту атмосферу та настрій, який було закладено спочатку. Книги в перекладі часто спрощують, замінюють фрази, якими автор хотів сказати нам щось важливе, а деякі перекладні книги втрачають багато деталей та мовних зворотів.

Читання першоджерела — це ще й чудовий спосіб цікаво підтягнути знання мови, дізнатися про нові слова та цікаві висловлювання. Читаючи книгу англійською Ви не тільки захоплені історією, а ще й самі того не помічаючи, добре поповнюєте словниковий запас. Купити книги мовою оригіналу вигідно Ви маєте чудову нагоду в магазині іноземної літератури «Yabooks».

Що написала Джоан Роулінг, окрім Гаррі Поттера?

Говорячи про книги Джоан Роулінг, перше, що спадає на думку — це сага про Гаррі Поттера, яка включає такі книги:

 1. Гаррі Поттер та Філософський камінь;
 2. Гаррі Поттер та Таємна кімната;
 3. Гаррі Поттер та в'язень Азкабану;
 4. Гаррі Поттер та Кубок вогню;
 5. Гаррі Поттер та Орден Фенікса;
 6. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц;
 7. Гаррі Поттер та Дари Смерті;
 8. Гаррі Поттер і Прокляте дитя.

Однак J.K. Rowling написала ще й інші книги, які суттєво відрізняються ідеями та сюжетом від магічного світу чарівників. Відразу після останнього роману про Гаррі Поттера Джоан Роулінг випустила роман «Випадкова вакансія», який призначений для дорослої аудиторії. Книга Джоан Роулінг англійською мовою «Випадкова вакансія» зачіпає важливі аспекти соціального життя і порушує серйозні теми класової нерівності, а також приділяє велику увагу соціальним та політичним проблемам суспільства.

Далі J.K. Rowling вирішила спробувати себе у жанрі детективу та криміналу, випустивши серію романів «Корморан Страйк». Інтер'єрним фактом є те, що цю серію книг англійською Джоан Роулінг випустила під псевдонімом Роберт Гелбрейт. Даний цикл включає 6 книг, які необхідно читати в такій послідовності:

 1. «Поклик зозулі»;
 2. «Шовкопряд»;
 3. "На службі зла";
 4. «Смертельна білизна»;
 5. «Дурна кров»;
 6. "Чорнільно-чорне серце".

Також, у колекції письменниці J.K. Rowling такі романи, як «Ікабог» та «Різдвяне порося», які орієнтовані на більш дитячу аудиторію.

Широкий асортимент книг JK. Rowling англійською

Найкращі книги англійською Джоан Роулінг можна купити в магазині книг Yabooks. У книгарні «Yabooks» можна детально ознайомитись з описом книг та скористатися послугами онлайн консультанта, який з радістю допоможе з вибором твору. У нашому магазині зібрано найкращі книги J.K. Rowling англійською, а також величезна колекція подарункових наборів «Гаррі Поттера» у різноманітному оформленні.

Купити за вигідною ціною в Україні

Поспішайте купити книгу в оригіналі Джоан Роулінг в Україні в книгарні «Yabooks». Тут зібрано широкий вибір книг англійської письменниці JK. Rowling, які подарують Вам неймовірні емоції від читання. Замовити книги Джоан Роулінг англійською мовою вигідно можна з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Кам'янське, Полтаву, Павлоград, Миколаїв, Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Кременчук, Кропивницький, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернівці, Житомир, Вінницю , Умань, Білу Церкву, Чернігів, Суми, Ірпінь, Луцьк, Черкаси, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, Рівне, Кропивницький та інші міста України.

Вгору