Додайте товари до списку бажань
0

Книги Holly Black англійською мовою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Холлі Блек — відома американська письменниця сучасності, на рахунку якої багато захоплюючих творів у жанрі фентезі. Серед її книг знайдеться література як для дітей, так і для дорослих. Хоча її книжки і мають фантастичний і містичний характер, у яких відображаються й важливі теми сучасного світу. Більшість книг Холлі Блек англійською мовою займаю підліткові фентезі. Часто твори Holly Black порівнюють із казками, які мають похмурий характер і розповідають про світ фей, чарівників, магів.

На сторінках своїх англомовних книг Холлі Блек розповідає не лише фантастичні історії, а й порушує тему дружби, зради, кохання. Інтерес до книг Holly Black виявляють підлітки та дорослі, адже кожен твір – це захоплююча історія, від якої неможливо відірватися.

Чи потрібно читати книги Holly Black у перекладі?

Максимально зануритися в атмосферу розповіді, як можна тісно познайомитися з героями і якомога близько зрозуміти автора можна лише читаючи книгу Холлі Блек в оригіналі. Точно підібрані слова, використані звороти та стиль написання романів підкорять Вас і точно передадуть посил та настрій автора.

Якщо Ви хочете випробувати межу задоволення та насолоди від прочитання книги, неодмінно читайте роман Холлі Блек англійською та уникайте перекладу. Книгарня «Yabooks» пропонує великий асортимент книг Холлі Блек англійською мовою за вигідною ціною.

Широкий вибір книг автора Holly Black англійською

Holly Black пише свої книги виключно англійською мовою і з перших сторінок занурює читача в дивовижний світ чарівництва і магії. На рахунку автора цикли книг та трилогії, кожні з яких мають свій сюжет, головних героїв та задум.

Серед книг англійською Холлі Блек Ви знайдете трилогію-бестселер «Жорстокий принц», книгу «Зачарована», збірку оповідань «Спайдервік. Хроніки», цикл «Повітряний народ» та «Магістеріум». Варто зазначити, що за деякими книгами письменниці Холлі Блек було знято популярні фільми.

У магазині книг іноземною мовою Yabooks Ви знайдете найкращі книги Holly Black англійською мовою. Почавши читати першу книгу Ви не зможете зупинити свій інтерес та обов'язково захочете купити інші книги Холлі Блек оригіналі.

Яким чином читати книги Холлі Блек?

Так як багато книг Холлі Блек англійською пов'язані між собою однією, важливо дотримуватися порядку читання. Таким чином Ви поступово переходитимете від однієї книги до іншої без непорозуміння того, що приходить. Якщо ми розглядаємо трилогію "Жорстокий принц", то книги Холлі Блек необхідно читати в такому порядку: "Жорсткий принц", "Злий король" і "Королева нічого".

У випадку з циклом романів «Повітряний народ», до якого входить трилогія «Жіночий принц», необхідно познайомитися з усіма романами трилогії і завершити її прочитанням «Як король Ельфхейма навчився ненавидіти історії».

Цикл "Магістеріум" вимагає витримувати таку черговість: "Залізне випробування", "Мідна рукавичка", Бронзовий ключ", "Срібна маска", "Золота вежа".

Краща ціна та швидка доставка по Україні

Відкрийте для себе цікавий та захоплюючий світ фентезі з книгами Холлі Блек англійською мовою. Найкращий вибір романів Холлі Блек в оригіналі можна купити в онлайн магазині книг «Yabooks». У нашому книгарні дійсно вигідні ціна на книги та можливість замовити книги Холлі Блек англійською недорого з доставкою по Україні: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Полтава, Павлоград, Кам'янське, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Нікополь , Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Кременчук, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Суми, Рівне, Луцьк, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Умань, Бровари, Біла Церква та інші населені пункти України.

Вгору