Додайте товари до списку бажань
0

Книги Ana Huang англійською мовою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вами прочитано величезну кількість книг, починаючи зі звичної класики та закінчуючи сучасними творами? Хочете поринути у світ забороненого кохання та романів для дорослих? Тоді Вас зацікавлять книги Ани Хуанг англійською мовою.

Ана Хуанг — американська письменниця сучасності, яка на сторінках своїх книг розповідає про важке кохання, зухвалу пристрасть і пізнання почуттів. Книги Ana Huang – це межа між ненавистю та любов'ю, яку долають головні герої романів. Кожна книга письменниці – це сучасний роман для дорослих, це книга, яка підкорить Вас і не відпустить до останньої сторінки, до останнього слова.

Художня література Ана Хуанг: англійський переклад

Читайте книги Ани Хуанг в оригіналі, щоб до кінчиків пальців і до тремтіння в тілі перейнятися почуттями та переживаннями героїв, щоб на собі відчути цю боротьбу між байдужістю та зародженням почуттів. Романи Ани Хуанг англійською має нотки еротики, які тільки внесуть більше барв в історію персонажів. Якщо Вам до душі даний жанр книг, то варто неодмінно купити книгу Ana Huang в оригіналі і пірнути з головою в дивовижний світ кохання та ненависті, холоду та тепла, байдужості та шаленої прихильності.

Повний асортимент у книгарні Yabooks

Серед сучасних романів англійською Ana Huang є як серії книг, так і окремі твори, не пов'язані між собою. Приголомшливий успіх у автора викликала серія книг «Збочені», яка включає чотири книги англійською Ани Хуанг. Читати даний цикл романів необхідно в наступному:

  1. Перекручена любов;
  2. Перекручені ігри;
  3. Перекручена ненависть;
  4. Перекручена брехня.

Також не менш цікавими є англомовні романи Ани Хуанг «Король гніву», Все, чого я ніколи не хотіла». Остання згадана книга є романтичною комедій, яка припаде до вподоби не тільки дорослим, а й підліткам.

Купити книги Ana Huang з доставкою по Україні

Книгарня іноземної літератури Yabooks пропонує різноманітність романів Ana Huang за вигідною ціною. У нашому магазині Ви можете детально вивчити асортимент книг і дізнатися, про що йдеться в кожній з них. Купити книгу англійською Ани Хуанг, яка припала Вам до душі, є можливість в інтернет-магазині книг «Yabooks». Замовити книгу Ани Хуанг в оригіналі недорого Ви можете в магазині книг Yabooks з доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Херсон, Полтаву, Павлоград, Кам'янське, Миколаїв, Мелітополь, Кременчук, Нікополь, Чернівці, Вінницю , Черкаси, Умань, Житомир, Чернігів, Бровари, Ірпінь, Білу Церкву, Суми, Рівне, Хмельницький, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль та інші міста України.

Вгору